piotruciechowski / Klasy sportowe : 

Klasy sportowe :

                                                                                              ...powiększ FOTO...

                                                                    Licencja ( foto )...                 

 

     Od zarejestrowania mojej Sztywnej karty nr 325/95 w PZLA w listopadzie 1995 r. uzyskałem do dziś :              45.  Normy  na  Klasy sportowe:          4.-  Mistrzowskie,  21 - Pierwszych9 - Drugich  i  11 - Trzecich..                Tutaj... ( klicknij )        pod napisem np. Klasy sportowe w biegach górskich od 1999 - 2006 r. - w 1999 r. ( 27. w zestawieniu ) była to moja 3. w kolejności  MISTRZOWSKA.

     Oto moje uzyskane Klasy sportowe  w/g ich kolejności uzyskania:

   1.  "Pierwsza"  kl. sp. - Bieg górski na Śnieżkę - 2 miejsce ( 1;03,02 godz. - Karpacz

   2.  "Pierwsza"  kl. sp. - Mistrz.Europy w biegach górskich - 37.miejsce ( 16.07.1995 r. ) - Valleraqes

   3.  "Pierwsza"  kl. sp. - Puchar Polski w biegach górskich - 1.miejsce ( 08.08.1995 r. ) - Jeżów Sud.

   4.  "Druga"  kl.sp. - Półmaraton Wiązowski - 1;09,30 godz. ( 25.02.1996 r. ) - Wiązowna

   5.  "Pierwsza"  kl.sp. - Bieg górski na Śnieżnik - 2.miejsce ( 13.07.1996 r. ) - Międzygórze

   6. "Mistrzowska"  kl.sp. - Mistrz. Świata w b. górskich - 48.miejsce ( 01.09.1996 r. ) - Telfes

   7.  "Pierwsza"  kl.sp. - Mistrz. Polski w biegu na 100 km - 7;04,17 godz.- 3.m  ( 12.10.1996 r.) Kalisz

   8.  "Druga"  kl.sp. - Int.Kuopio Marathon - 2;27,18 godz.- 1.m  ( 06.12.1996 r. ) - Kuopio

   9. "Mistrzowska" kl.sp.- M.M.UKR  na 100 km - 6;55,24 godz. - 1.m ( 12.04.1997r. ) - Odessa

  10.  "Pierwsza"  kl.sp. - Bieg górski na Śnieżnik - 2.miejsce ( 01.06.1997 r. ) - Międzygórze

  11.  "Pierwsza" kl.sp. - Puchar Polski w biegach górskich - 1.miejsce ( 03.08.1997 r.) - Jeżów Sud.

  12.  "Trzecia"  kl.sp. - Int.Moscow Marathon - 2;34,34 godz. ( 31.08.1997 r. ) - Moskwa

  13.  "Mistrzowska"  kl.sp. - Mistrz. Świata w biegach górskich - 71.miejsce ( 07.09.1997 r. - Upice

  14.  "Pierwsza"  kl.sp. - Międz..Mistrz.Polski na 100 km - 7;06,28 godz. ( 18.10.1997 r. ) - Kalisz

  15.  "Trzecia"  kl. sp. - Półmaraton w Wilkowie Nam.- 1;10,50 godz. ( 05.04.1998 r. - Wilków

  16.  "Druga"  kl.sp. - Mistrz. Polski w maratonie - 2,29,30 godz. - 6.m ( 26.04.1998 r. ) - Wrocław

  17.  "Pierwsza"  kl.sp. - Puchar Polski w biegach górskich - 2.miejsce ( 07.06.1998 r.) - Jeżów Sud.

  18.  "Druga"  kl.sp. - Mistrz.Europy na 100 km - 7;25,25 godz. ( 20.06.1998 r. ) - Torhout

  19.  "Pierwsza"  kl.sp. - Bieg górski na Baranią Górę - 1.miejsce ( 16.08.1998 r. ) - Wisła

  20.  "Trzecia"  kl.sp. - Maraton  Świnoujście - Volgast - 2;36,31 godz. ( 05.09.1998 r. ) -Volgast

  21.  "Pierwsza"  kl.sp. - Bieg górski na Czantorię Wielką - 1.miejsce ( 20.09.1998 r. ) - Ustroń

  22.  "Druga"  kl.sp. - Int. Lisbon Marathon - 2;31,34 godz. ( 29.11.1998 r. ) - Lizbona

  23.  "Pierwsza"  kl.sp. - Bieg górski na Grojec - 2.miejsce ( 25.04.1999 r. ) - Żywiec

  24.  "Pierwsza"  kl.sp. - Mistrz.Polski w b. górsk. na Śnieżkę - 2.miejsce ( 05.09.1999 r. ) - Karpacz

  25.  "Pierwsza"  kl.sp. - Mistrz.Europy w biegach górskich - 60.miejsce ( 04.07.1999 r. ) - BadK.Kir.

  26.  "Pierwsza"  kl.sp. - Mistrz.Świata w biegach górskich - 46.miejsce ( 19.09.1999 r. ) - Kinabalu

  27.  "Mistrzowska"  kl.sp. - Bieg górski na Pradziada - 3.miejsce ( 09.10.1999 r. ) - Hvezda

  28.  "Druga"  kl.sp. - Półmaraton Wiązowski - 1;10,36 godz. ( 27.02.2000 r. ) - Wiązowna

  29.  "Pierwsza"  kl.sp. - Mistrz.Świata w biegach górskich - 64.miejsce ( 10.09.2000 r. ) - Bergen

  30.  "Druga"  kl.sp. - Mistrz.Polski w biegu na 100 km - 8;15,40 godz. ( 01.10.2000 r. ) - Kalisz

  31.  "Pierwsza"  kl.sp. - Bieg górski na Pradziada - 6.miejsce (  07.10.2000 r. ) - Hvezda

  32.  "Trzecia"  kl.sp. - Int.Athens Maraton - 2;40,49 godz. ( 05.11.2000 r. ) - Ateny

  33.  "Pierwsza"  kl.sp. - M.E.  w bieg. górskich ( bieg OPEN ) - 9.miejsce ( 01.07.2001 r.) - Cerklje

  34.  "Trzecia"  kl.sp. - Int.Glasgow  Half Marathon - 1;13,55 godz. ( 19.08.2001 r. ) - Glasgow

  35.  "Pierwsza"   kl.sp. - Bieg górski na Pradziada - 9.miejsce ( 06.10.2001 r. ) - Hvezda

  36.  "Trzecia"  kl.sp. - Int. Reykjavik  Marathon - 2;45,25 godz. ( 17.08.2002 r. ) - Reykjavik

  37.  "Trzecia"  kl.sp. - Półmaraton Wiązowski - 1;14,59 godz. ( 03.03.2002 r. ) - Wiązowna

  38.  "Trzecia"  kl.sp. - Półmaraton Wiązowski - 1;14,31 godz. ( 02.03.2003 r. ) - Wiązowna

  39.  "Druga" kl.sp. - Pólmaraton "Górnośląski" - 1;09,47 godz. ( 01.05.2003 r.) - Krnov

  40.  "Pierwsza"  kl.sp. - Bieg górski na Śnieżnik - 10.miejsce ( 03.08.2003 r. ) - Międzygórze

  41.  "Trzecia"  kl.sp. - Półmaraton Volgast - 1;15,36 godz. ( 06.09.2003 r. ) - Volgast

  42.  "Trzecia"  kl.sp. - Półmaraton Łowicki - 1;15,51 godz. ( 26.09.2004 r. ) - Łowicz

  43.  "Pierwsza"  kl.sp. - Międz. bieg górski na Żar - 7.miejsce ( 02.09.2006 r. ) - Mędzybrodzie Żyw.

  44.  "Trzecia" kl.sp. - SM  "Kalisia" - 100 km - 9;43,55 godz. ( 28.10.2006 r. ) - Blizanów, w unif. PKP.

  45.   "Druga" kl. sp. - SM  "Kalisia" - 100 km - 8;14,24 godz. ( 25.10.2008 r. ) - Blizanów

    

 
Copyright ©2018 by piotruciechowski
Kreator Stron www